سرهنگ «مهدی پارسا» در گفتگویی با اشاره به  انتخابات فرصتی برای تقویت وحدت آحاد ملت و تثبیت اقتدار و عظمت نظام اسلامی است، اظهار کرد: حضور آگاهانه و مدبرانه اقشار مختلف مردم در پای صندوق‌های رای و انتخاب افراد اصلح، زمینه ساز توسعه همه جانبه میهن اسلامی است.

وی گفت: رسانه‌های غربی، در یک عملیات روانی و پروپاگاندای رسانه‌ای، کاهش مشارکت مردم ایران در انتخابات را در اخبار و گزارش‌های خود تبلیغ می‌کنند.

رییس سازمان بسیج رسانه گیلان افزود: رسانه‌های جریان انقلاب با هر تفکر و سلیقه‌ای در دایره گفتمان انقلاب باید پای کار آمده و نقشه‌های فریب دشمن که با القای یاس و ناامید کردن مردم ایران انجام می‌شود را نقش بر آب کنند.

پارسا تاکید کرد: بسیج رسانه استان گیلان به منظور مشارکت حداکثری و ترغیب بیش از پیش برای حضور در پای صندوق‌های رأی اقدام به برگزاری رزمایش رسانه‌ای «یک رأی، یک حماسه» در فضای رسانه‌ای استان گیلان برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه این رزمایش روز سه‌شنبه، ۱۸ خرداد ماه امسال از ساعت ۸ صبح تا ۲۱ شب برگزار می‌شود، گفت: این رزمایش در سطح پایگاه‌های خبری و تحلیلی، خبرگزاری‌های استان و رسانه‌های مکتوب برگزار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: تولید، تهیه و انتشار خبر، گزارش، مصاحبه، یادداشت، گزارش تصویری با موضوع انتخابات و حضور حداکثری از برنامه‌های این رزمایش است