آرشیو
کد خبر : 9268
جمعه - 21 شهریور 1399 - 10:45

تقدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از رفتار مشفقانه و منصفانه وزیر بهداشت و امام جمعه ملارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛ دکتر ارسلان سالاری، رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با ارسال پیامی از رفتار مشفقانه و منصفانه وزیر بهداشت و امام جمعه ملارد تقدیر کرد. متن پیام بدین شرح است: باسمه تعالی استاد گرامی جناب آقای دکتر نمکی- مقام  محترم عالی   وزارت بهداشت، درمان و آموزش […]

تقدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از رفتار مشفقانه و منصفانه وزیر بهداشت و امام جمعه ملارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛ دکتر ارسلان سالاری، رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با ارسال پیامی از رفتار مشفقانه و منصفانه وزیر بهداشت و امام جمعه ملارد تقدیر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

باسمه تعالی

استاد گرامی جناب آقای دکتر نمکی- مقام  محترم عالی   وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 

با سلام واحترام؛

خبر مسرت بخشی را آحادمردم و جامعه دانشگاهی در  شبکه های مجازی   ملاحظه نموده اند که در آن بصیرت یک مدیر صادق به مردم و انقلاب در مواجهه با یک تهمت و قضاوت عجولانه، تقوای الهی را پیشه ساخت و عظمت یک حکمرانی خوب را به نمایش گذاشت. این رفتار و برخورد مشفقانه و منصفانه جنابعالی نشاندهنده ی عمق معرفت و شناخت و حکمت در مقابله با محاسبات جدید دنیای کنونی و جامعه امروزی است.

اینجانب به نیابت از دانشگاهیان و فرهیختگان و مردم آگاه استان گیلان از هوشمندی و شجاعت و درایت حضرتعالی که موجب بالندگی و افتخار و مجد، اولا در پیشگاه خداوند رحمان و ثانیا برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و ثالثا برای جامعه پزشکی شده است، تشکر و قدردانی می نمایم.

جا دارد از خطیب توانا و امام جمعه محترم شهرستان ملارد هم که با خشوع و فروتنی منطق قوی شما را پذیرفته و شجاعانه در پذیرش آن دریغ نورزید کمال سپاس و امتنان خودم را اعلام نمایم.

امیدوارم همه ی خدمتگزاران و خادمان نظام مقدس جمهوری اسلامی این رفتار مدیریتی را سرلوحه کار خود قراردهند و جلوه ای از اخلاق نورانی اسلام را به نمایش بگذارند. عزتمند و سرافراز باشید.

العاقبه للمتقین

دکتر ارسلان سالاری – رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان