آرشیو
کد خبر : 7726
سه شنبه - ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۳

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: لزوم بهره مندی از نخبگان از سوی مقامات

  به گزارش ختم کلام، نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی عصر سه شنبه در نشست اقتصاد دانش بنیان و جهش تولید که با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور در استانداری گیلان برگزار شد، علم و دانش را بزرگترین اسلحه بشر در جوامع کنونی دانست و اظهار کرد: ابزار هرجنگی در گام‌نخست […]

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: لزوم بهره مندی از نخبگان از سوی مقامات

 

به گزارش ختم کلام، نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی عصر سه شنبه در نشست اقتصاد دانش بنیان و جهش تولید که با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور در استانداری گیلان برگزار شد، علم و دانش را بزرگترین اسلحه بشر در جوامع کنونی دانست و اظهار کرد: ابزار هرجنگی در گام‌نخست علم است و امروز این اسلحه در دست نخبگان قرار دارد.
پرویز محمد نژاد با اشاره به وجود نخبگان بی بدیل در گیلان و منابع سرشار تولیدی کشاورزی در این استان گفت: تلفیق این دو ظرفیت بزرگ، موفقیت های اقتصادی فراوانی به همراه خواهد داشت.
وی افزود: در دنیای امروزی چاره ای جز استفاده از شرکت های دانش بنیان نیست و وزارت علوم باید نگاه ویژه ای به این مهم داشته باشد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، بر لزوم نگاه به ظرفیت های شهرستانی از سوی مقامات تاکید کرد و ادامه داد: مسئولان باید از نخبگان این شهر به منظور توسعه بخش های کلان اقتصادی کشوربهره بگیرند.
محمد نژاد گفت: اقتصاد مقاومتی پدیده نایابی نیست و استفاده از نخبگان یا منابع کشاورزی می تواند به اندازه نفت به مملکت سود برساند.
انتهای پیام/