آرشیو
کد خبر : 7347
چهارشنبه - 24 اردیبهشت 1399 - 00:41

با حضور شهردار رشت برگزار شد: نخستین مسابقه جام رمضان

  به گزارش ختم کلام، در نخستین مسابقه جام رمضان که  در دفتر شهردار رشتبرگزار شد، شهردار این کلانشهر به صورت نمادین با امیر رضا پور رمضانعلی استاد بزرگ شطرنج ایران به رقابت پرداخت. ناصر حاج محمدی سپس در گفتگو با طراحان این مسابقه ضمن استقبال از این طراحی، بر لزوم برنامه ریزی برای تداوم […]

با حضور شهردار رشت برگزار شد: نخستین مسابقه جام رمضان

 

به گزارش ختم کلام، در نخستین مسابقه جام رمضان که  در دفتر شهردار رشتبرگزار شد، شهردار این کلانشهر به صورت نمادین با امیر رضا پور رمضانعلی استاد بزرگ شطرنج ایران به رقابت پرداخت.

ناصر حاج محمدی سپس در گفتگو با طراحان این مسابقه ضمن استقبال از این طراحی، بر لزوم برنامه ریزی برای تداوم چنین مسابقاتی به ویژه در ایام کرونا تاکید کرد.

وی گفت: شهرداری باید در زمینه ورزشی فعال تر از گذشته عمل کند و این‌نهاد نیز با برگزاری هرگونه مسابقه ورزشی موافقت خواهد کرد.

شهردار رشت تداوم این برنامه ها و نهادینه شدن ورزش میان شهروندان برای شهرداری را بسیار با اهمیت خواند و خاطر نشان کرد: این‌ مقوله می تواند موجب نزدیکی و ارتباط بیشتر میان شهروندان و شهرداری می شود.

حاج محمدی افزود: سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری رشت باید از تجربه سایر کلانشهر ها در زمینه های مختلف فرهنگی و ورزشی استفاده و ایده های جدیدی ارائه کند.

زمان این مسابقه مجازی که به همت سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری رشت برگزار شد، دو ساعت و هر بازی سه دقیقه بود.

علاوه بر رقابت شهردار رشت با استاد بزرگ شطرنج کشور، ۴۱۳ بازیکن دیگر نیز از سراسر کشور به طور همزمان و به صورت رایگان با هم به رقابت مجازی پرداختند.

در پایان به نفرات اول تا ششم مسابقه به رسم یادبود جوایز نقدی اهدا شد.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

ا

ا