آرشیو
کد خبر : 5412
یکشنبه - 20 مرداد 1398 - 00:08

تاکید شهردار رشت بر ساخت و نصب المان خیرالکلام

به گزارش ختم کلام، شهردار رشت در آیین تجلیل از خبرنگاران که صبح شنبه در تالار گلستان این شهرو با حضور مجموعه مدیریت شهری و اعضای شورای شهر برگزار شد: ضمن بیان تلاشهای خبرنگاران، آنان را تاریخ زنده کشور دانست. ناصر حاج محمدی گفت: طرح ساخت و نصب المان نخستین روزنامه گیلان با تصویب شورای […]

تاکید شهردار رشت بر ساخت و نصب المان خیرالکلام

به گزارش ختم کلام، شهردار رشت در آیین تجلیل از خبرنگاران که صبح شنبه در تالار گلستان این شهرو با حضور مجموعه مدیریت شهری و اعضای شورای شهر برگزار شد: ضمن بیان تلاشهای خبرنگاران، آنان را تاریخ زنده کشور دانست.
ناصر حاج محمدی گفت: طرح ساخت و نصب المان نخستین روزنامه گیلان با تصویب شورای شهر، در یکی از خیابان های شهر اجرایی خواهد شد.
وی افزود: رشت شهر نخستین ها است و بهترین و سالمترین اطلاع رسانی ها نیز باید در این شهر مشاهده شود.
شهردار رشت ادامه داد: روز خبرنگار احترام به حقوق ملت در جهت دسترسی به اطلاعات صحیح و به هنگام است از این رو باید به طور ویژه به خبرنگاران و مشکلات آنان پرداخته شود.
رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری نیز در حاشیه این برنامه گفت: امورات مربوط به ساخت المان خیرالکلام در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای شهر پیگیری شده است.
محمد حسن عاقل منش گفت: در دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، صحبتهایی مبنی بر تامین اعتبار و صدور فراخوان محدود برای طراحی این المان به انجام رسیده که امیداست با حمایت های شهردار رشت به زودی اجرایی شود.
به گزارش ختم کلام، برگزاری استندآپ کمدی، اجرای موسیقی زنده و پخش چندین کلیپ درباره روز خبرنگار از جمله برنامه های اجرا شده در این آیین بود.
در این مراسم همچنین از خانواده های شهیدان سیرت نیا و اسحاقی به عنوان دوتن از شهدای مدافع حرم، هنچنین و تمامی خبرنگاران حاضر در این ضیافت قدردانی و تجلیل شد.
انتهای پیام/