آرشیو » اجتماعی » اقتصادی » پیشخوان
کد خبر : 18927
پنجشنبه - 3 خرداد 1403 - 20:11

تکمیل زیرساخت‌های خدماتی به تولیدکنندگان/ افتتاح باسکول ۶۰ تنی در منطقه آزاد انزلی

http://ختم کلام به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، با حضور محمد سجاد سیاهکارزاده، رییس هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان، صادق برزگر ناظر گمرکات استان و عقیل حق شناس، رییس انجمن سرمایه گذاران منطقه، باسکول شهرک صنعتی ناحیه یک منطقه آزاد انزلی مورد بهره‌برداری قرار گرفت. باسکول فوق […]

تکمیل زیرساخت‌های خدماتی به تولیدکنندگان/ افتتاح باسکول ۶۰ تنی در منطقه آزاد انزلی
به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، با حضور محمد سجاد سیاهکارزاده، رییس هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان، صادق برزگر ناظر گمرکات استان و عقیل حق شناس، رییس انجمن سرمایه گذاران منطقه، باسکول شهرک صنعتی ناحیه یک منطقه آزاد انزلی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

باسکول فوق که به صورت رفت و برگشت عمل می‌کند در راستای اجرای سیاست های سال جهش تولید و تکمیل زیرساخت‌های اولیه مورد نیاز تولید کنندگان نخستین منطقه آزاد شمال کشور احداث گردیده با صرف هزینه ۳۰ میلیارد ریالی از منابع این سازمان ظرف ۱۲ ماه در زمینی به مساحت ۲۰۰ متر مربع ایجاد شده است.

با شروع به کار باسکول شهرک صنعتی این منطقه، در آن نماینده گمرک استان حضور دارد، روند توزین مواد اولیه مورد نیاز واحد‌های تولیدی صنعتی و کالاهای تولید شده جهت صادرات به بازارهای خارجی و داخلی، تسهیل و تسریع می یابد.

بنابراین گزارش زیرساخت مورد بحث مطابق با قوانین و مقررات گمرکی ساخته شده، جزو مصوبات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور بوده که با هم افزایی میان نهادی و بخش خصوصی منطقه آزاد انزلی احداث و آماده خدمات رسانی به تولید و صادر کنندگان این منطقه شده است.