آرشیو » اجتماعی » اسلایدر بالا » اقتصادی » ویژه » پیشخوان » گیلان
کد خبر : 15209
جمعه - ۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۲:۰۸
سخنگوی شورای شهر کومله خبر داد:

از بودجه پیشنهادی ۶۰ میلیاردی شهرداری در ۱۴۰۲ تا افزایش ۱۲۰ درصدی بودجه نسبت به سال گذشته

سخنگوی شورای شهر کومله از ارائه بودجه پیشنهادی ۶۰ میلیارد تومانی در ۱۴۰۲ از سوی شهرداری خبردادو افزود: این مبلغ نسبت به سال گذشته بیش از  ۱۲۰ درصد افزایش دارد.

از بودجه پیشنهادی ۶۰ میلیاردی شهرداری در ۱۴۰۲ تا افزایش ۱۲۰ درصدی بودجه نسبت به سال گذشته

مهدیه رزاقی در حاشیه جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر کومله در گفتگویی ضمن قدردانی از واحد مالی شهرداری برای تدوین لایحه بودجه اظهار کرد؛ بودجه پیشنهادی، عصر پنج شنبه توسط شهردار به شورا ارائه شد.

وی گفت: رقم  بودجه پیشنهادی شهرداری برای سال ۱۴۰۲، ۶۰ میلیارد تومان است که این مبلغ نسبت به سال گذشته بیش از  ۱۲۰ درصد افزایش داشته است.

سخنگوی شورای شهر کومله با بیان اینکه بودجه امسال، ۲۷ میلیارد تومان بود تصریح کرد: با تلاش های مستمر، تمام بودجه مصوب، محقق شد به طوری که این مبلغ تا پایان دیماه امسال بالغ بر ۵۵ میلیارد تومان محقق شده است.

رزاقی، با اشاره به اتخاذ سیاست های مالی و تلاش برای رقم زدن پروژه های بزرگ شهری و پیش بینی بودجه ۶۰ میلیارد تومانی در سال آینده،  خاطر نشان کرد: این تلاش های مالی گامی مهم در راستای ارتقای درجه شهرداری کومله از ۵  به ۷ خواهد بود.
سخنگوی شورای شهر کومله سهم بودجه های جاری را ۶۰ و بودجه های عمرانی را ۴۰ درصد اعلام کرد و گفت: سیاست شورای ششم و شهرداری کومله بر این است که با کاهش هزینه های جاری موجبات افزایش بودجه عمرانی فراهم شود که نتیجه این مهم، جابجایی درصد بودجه های فوق خواهد بود.

انتهای پیام/