آرشیو » اجتماعی » اسلایدر بالا » پیشخوان » گیلان
کد خبر : 15199
دوشنبه - 1 اسفند 1401 - 05:19
زن کشی در درکیاشهر؛

زن کشی در کیاشهر

مرد ۴۱ ساله همسر ۳۵ ساله خود را در خودرو با چاقو کشت.

زن کشی در کیاشهر

http://به گزارش ختم کلام؛

 ؛؛ فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه از قتل یک خانم توسط همسرش در بخش کیاشهر خبر داد و گفت: قاتل ۴۱ ساله دستگیر شد.
سرهنگ سیدمهدی نجفی‌پور در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی۱۱۰ مبنی بر درگیری ۲ نفر داخل یک دستگاه خودرو برلیانس در بخش کیاشهر، بلافاصله ماموران انتظامی به آدرس محل مورد نظر اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: ماموران انتظامی با حضور در محل با جسد نیمه‌جان و خون‌آلود خانمی در داخل خودرو مورد نظر مواجه شده و بلافاصله وی را همکاری عوامل امدادی به بیمارستان منتقل کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه همسر ۴۱ ساله این خانم در محل دستگیر و یک قبضه چاقو از وی کشف شد، بیان داشت: متاسفانه این خانم ۳۵ ساله پس از انتقال به بیمارستان در اثر شدت جراحات ناشی از ضربه چاقو فوت کرد.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه قاتل در اعتراف به بزه انتسابی خود علت قتل را اختلافات خانوادگی اعلام کرد، اذعان داشت: متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.
سرهنگ نجفی‌پور در پایان کنترل خشم در هنگام اختلافات را عاملی مهم در پیشگیری از بروز حوادث ناگوار اعلام کرد و از شهروندان خواست هرگونه موارد .مشکوک را از طریق تماس به مرکز فوریت‌های ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند