آرشیو » اجتماعی » اسلایدر بالا » مهمترین عناوین » ویژه » پیشخوان » گیلان
کد خبر : 13803
پنجشنبه - ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۰

تاکید استاندار گیلان بر لزوم اتحاد همگانی برای حل معضل چند ده ساله پسماند سراوان

استاندار گیلان در هفتمین روز از شروع به کار بهسازی سراوان تاکید کرد؛ همه باید در کنار هم جهت حل معضل چند ده ساله پسماند به شهرداری کمک کنیم.

تاکید استاندار گیلان بر لزوم اتحاد همگانی برای حل معضل چند ده ساله پسماند سراوان

 

به گزارش ختم کلام، استاندار گیلان طی بازدید میدانی از سراوان ضمن تشکر و قدردانی از تلاشها و پیگیریهای مستمر شهردار و مجموعه شهرداری رشت جهت اجرای پروژه بهسازی سایت زباله سراوان اظهار داشت: همه باید در کنار هم جهت حل معضل چند ده ساله پسماند به شهرداری کمک کنیم. بنده نیز به عنوان استاندار گیلان در کنار شهرداری ایستاده‌ام و در مسیر بهسازی سایت زباله سراوان کمک خواهم کرد.

اسدالله عباسی تصریح کرد: برای برطرف کردن معضلات سایت زباله سراوان و حل مشکلات مردم منطقه باید روند عملیات اجرایی پروژه‌های مرتبط با آن تسریع پیدا کرده و با سرعت بیشتری مورد پیگیری قرار گیرد.

همچنین استاندار گیلان به همراه جمع همراه از تصفیه‌خانه شیرابه لندفیل سراوان هم بازدید به عمل آورد و نسبت به پیشبرد سریعتر کارها، راه‌اندازی دستگاه زباله‌سوز و ایجاد زباله‌سوز جدید تاکید کرد.

گفتنی است از ابتدای شروع عملیات بهسازی لندفیل سراوان، سید امیر حسین علوی شهردار رشت همه روزه در سایت زباله سراوان مستقر است و پیشرفت کارها را از نزدیک مورد پیگیری و رصد قرار می‌دهد.