آرشیو » اجتماعی » اقتصادی » سیاسی » مهمترین عناوین » ویژه » پیشخوان » گیلان
کد خبر : 12433
چهارشنبه - ۲۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۹

فرمانده سپاه قدس گیلان تاکید کرد؛ نباید از بانیان وضع موجود در مناصب حساس گیلان استفاده شود

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه برای حل مشکلات گیلان نیاز به نیروهای انقلابی و جهادی داریم، گفت: نباید از بانیان وضع موجود در پست‌ها و مناصب مهم و حساس استان استفاده شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان تاکید کرد؛ نباید از بانیان وضع موجود در مناصب حساس گیلان استفاده شود

ختم کلام:

سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه تنها راه‌حل مشکلات کشور را توجه به مدیریت جهادی است، اظهار کرد: کشور در حوزه اقتصادی دارای مشکلات عدیده‌ای بوده که این مشکلات با مدیریت جهادی و استفاده از مدیران جوان و انقلابی و البته حفظ وحدت و آرامش رفع خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه باید حل مشکلات مردم در اولویت همه کارگزاران نظام باشد، بیان کرد: برای عمران و آبادانی گیلان و برای جبران عقب‌ماندگی‌های فراوان استان نیاز به نیروهای انقلابی با روحیه جهادی داریم تا با حضور در عرصه‌های مدیریتی و با کار و تلاش شبانه‌روزی مشکلات و عقب‌ماندگی‌های استان را رفع نمایند.

سردار عبدالله پور با اشاره به صحبت‌های اخیر رئیس‌جمهور در خصوص پرهیز از استفاده از بانیان وضع موجود در مناصب دولتی تصریح کرد: همان‌طور که آقای رئیسی در سفر اخیر به لرستان اشاره کردند که از بانیان وضع موجود نباید استفاده شود، انتظار ما و همه نیروی‌های انقلابی استان این است که این استراتژی در گیلان نیز اجراشده و از بانیان وضع موجود در پست‌ها و مناصب مهم و حساس استفاده نشود.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه دولت جدید امید حل مشکلات را در دل مردم زنده کرده است، گفت: با روی کار آمدن دولت جدید و اعتماد مردم به مدیریت جریان ولایتمدار امیدهای فراوانی برای حل مشکلات در دل مردم زنده شده است و باید این امید را حفظ کرد و دقت کرد تا با انتصابات خاص و گاه نامناسب مردم ناامید نشوند.